reklama

Elephone R9 – minimum rámečků a pořádná výbava

Elephone R9 – minimum rámečků a pořádná výbava
2016-09-24T09:00:21+01:00
• 24. 9. 2016
2

Po modelu P9000 od společnosti Elephone, který v celém světě sklidil velice dobré ohlasy za designové zpracování, vnitřní výbavu a v neposlední řadě také prodejní cenu, by mělo dorazit další zajímavé zařízení. Telefon s označením R9 bude pravděpodobně napodobovat nejnovější Galaxy Note 7 od Samsung, ale to čínský výrobce si nechce samozřejmě připustit. Přesto opět vynikne v davu díky přijatelné cenovce nebo prémiové konstrukci.

elephone-r9

Novinka nabídne postranní rámečky s tloušťkou pouhých 0,6 milimetrů, což již potvrdila samotná firma na svých oficiálních stránkách. Dále se můžeme přiklánět ke kovovému rámečku, zadní části vyrobené z odolného skla či hardwarovému tlačítku umístěnému vpředu pod displejem. Ačkoliv momentálně neznáme žádné specifikace, tak ty nejdůležitější začínají vyplouvat nad povrch od neznámých zdrojů.

Čelní panel asi zabere 5,5palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. O výkon se postará desetijádrový procesor Helio X20 od MediaTeku a 4GB operační paměť RAM. Uživatelé dostanou k využití 32GB úložiště. Výdrž by mohla zajistit baterie o velikosti 3 000 mAh. Seznam nijak podložených informací podtrhuje funkce dual-SIM a systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow. Nakonec až příští měsíce ukážou bližší zprávy kolem tohoto modelu.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Postranni rámeček pouhých 6mm? To asi těžko ne.

Přemysl Vaculík

VIP 24. 9. 2016, 16:59

Chybička se vloudila, jde o 0,6 mm.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim