reklama

Elephone připravuje model C1

Elephone připravuje model C1
2016-09-12T08:15:41+01:00
• 12. 9. 2016

Společnost Elephone ještě před zahájením prodeje dvojice modelů S7 a R9 neuhlídala první hrstku informací týkajících se další novinky. Připravované zařízení by mělo získat označení C1, přičemž o něm neznáme příliš mnoho přesných specifikací. Avšak čínský výrobce s ním bude chtít dojít co nejdříve na mobilní trh, takže rozhodně nelze vyloučit únik alespoň přes čínskou certifikační databázi TENAA.

c1_elephone c1_elephone_2

Součástí výbavy údajně je 5,5palcový displej s Full HD rozlišením a pod něj přijde trojice kapacitních tlačítek. Podle zveřejněných snímků lze očekávat kovovou konstrukci bez nijak výrazných rámečků po obou stranách. Zadní část odkrývá poměrně velký senzor fotoaparátu, dvojici LED diod pro přisvětlení snímků za zhoršených podmínek a snímač otisků prstů, který se v dnešní době stává již zavedeným standardem.

Softwarovou stránku zastoupí systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow. Pravý bok očividně zabírá zdířka pro SIM kartu, kde se pravděpodobně objeví i druhé místo pro SIM kartu či paměťovou microSD kartu. Z barevných provedení bude minimálně k dispozici modrá nebo zlatá. Nakonec také doufejme, že příští zprávy nám konečně přinesou některé prvky do prozatím prázdného seznamu specifikací.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim