reklama

TENAA odkryla Galaxy Folder 2 od Samsungu

TENAA odkryla Galaxy Folder 2 od Samsungu
2016-08-10T10:41:04+01:00
• 10. 8. 2016

Poslední spekulace kolem modelu Galaxy Folder 2 z minulého měsíce přecházejí s největší pravděpodobností do závěrečné fáze. Druhá generace zařízení s véčkovou konstrukcí stihlo získat už Bluetooth certifikaci, prošlo databázi Zauba v Indii, americkým úřadem FCC a teď máme k dispozici informace od čínských úředníků pracující pro známý úřad TENAA. Společnost Samsung může představit mobilní novinku v následujících týdnech.

Galaxy Folder 2 (1)

Připravovaný telefon zatím skrytý pod kódovým označením SM-G1600 disponuje 3,8palcovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů, který uvnitř pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Z rozměrů konstrukce nejvíce vyniká tloušťka 15,5 mm a její celková hmotnost je 155 gramů.

Fotografie bude možné zachytit 8megapixelovým fotoaparátem a milovníci selfie dostanou k využití 5megapixelovou kamerku. Mezi zbývající specifikace patří 1 950mAh baterie nebo systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow. Vzhledem k získání všech potřebných certifikací bychom se mohli přiklánět k tomu, že oficiální odhalení proběhne tradičně v Jižní Koreji zanedlouho.

Galaxy Folder 2 (2)

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim