reklama

TENAA odkryla Galaxy Folder 2 od Samsungu

TENAA odkryla Galaxy Folder 2 od Samsungu
2016-08-10T10:41:04+01:00
• 10. 8. 2016

Poslední spekulace kolem modelu Galaxy Folder 2 z minulého měsíce přecházejí s největší pravděpodobností do závěrečné fáze. Druhá generace zařízení s véčkovou konstrukcí stihlo získat už Bluetooth certifikaci, prošlo databázi Zauba v Indii, americkým úřadem FCC a teď máme k dispozici informace od čínských úředníků pracující pro známý úřad TENAA. Společnost Samsung může představit mobilní novinku v následujících týdnech.

Galaxy Folder 2 (1)

Připravovaný telefon zatím skrytý pod kódovým označením SM-G1600 disponuje 3,8palcovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů, který uvnitř pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Z rozměrů konstrukce nejvíce vyniká tloušťka 15,5 mm a její celková hmotnost je 155 gramů.

Fotografie bude možné zachytit 8megapixelovým fotoaparátem a milovníci selfie dostanou k využití 5megapixelovou kamerku. Mezi zbývající specifikace patří 1 950mAh baterie nebo systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow. Vzhledem k získání všech potřebných certifikací bychom se mohli přiklánět k tomu, že oficiální odhalení proběhne tradičně v Jižní Koreji zanedlouho.

Galaxy Folder 2 (2)

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim