reklama

Leagoo M5 jen tak nerozbijete, ani při hraní Pokémon GO sponzorovaný článek

Leagoo M5 jen tak nerozbijete, ani při hraní Pokémon GO [sponzorovaný článek]
2016-08-02T21:59:54+01:00
• 2. 8. 2016

Celý svět doslova šílí z Pokémon GO a někteří při hledání příšerek došli dokonce tak daleko, že ze vzteku občas zahodí svůj telefon, nebo s ním jednoduše praští o zem. To mívá mnohdy fatální následky. Pády nemusí být vždy zamýšlené, může k nim dojít i omylem.

Leagoo se nad tímto problémem zamyslelo při tvorbě modelu Leagoo M5, se kterým vás nebudou pády tolik trápit. Dle výrobce jde o jeden z nejodolnějších telefonů díky celokovové nanokonstrukci s nerozbitným rámem a neprůstřelným displejem.

M5_1

Neprůstřelné sklo perfektně kryje displej a stará se o dokonalou ochranu přední části. Dokonce ani úder kladivem nebo přejetí autem nenapáchají na displeji žádné škody. Displej telefonu je dokonce možné použít k louskání ořechů nebo zatloukání hřebíků, jak mimo jiné dokazuje následující video.

Zmíněný kovový rám se na odolnosti také značně podílí. Při výrobě byl 94 krát upraven CNC technologií, díky čemuž je lesklý kovový rám po obvodu zárukou nerozbitnosti za jakékoliv situace.

M5_2 M5_3

Kromě odolnosti také telefon nabízí dostatek výkonu, například pro zmíněnou hru Pokémon GO. Leagoo M5 má 2 GB RAM, 16GB úložiště a je možné jej rozšířit o dalších 128 GB. Díky tomu zvládne zpracovávat mnoho úkolů a procesů najednou.

Pětipalcový HD displej také není špatný a zvlášť při hrách potěší kvalita zobrazení. Dále telefon nabízí 8MPx fotoaparát a 5MPx selfie kamerku. Systémem je Freeme 6.0, což je nástavba pro Android 6.0 Marshmallow a systém byl vyladěn k plynulému každodennímu chodu.

M5_4 M5_5

S telefonem Leagoo M5 se tedy nemusíte obávat o rozbití při jakékoliv situaci, ať už jde o nehodu, nebo cílený úkon. Telefon je navíc dostupný pro každého díky nízké ceně. Více si o něm můžete zjistit na webu výrobce.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim