reklama

Bullets V2 – nov├í sluch├ítka od OnePlus p┼Öedstavena

Bullets V2 – nov├í sluch├ítka od OnePlus p┼Öedstavena
2016-08-27T15:14:46+01:00
ÔÇó 27. 8. 2016

Spole─Źnost OnePlus p┼Öed n─Ťkolika dny p┼Öedstavila nov├í sluch├ítka – OnePlus Bullets V2, kter├í jsou designov─Ť navrhnuta tak, aby stylov─Ť dopl┼łovala telefon OnePlus 3. V praxi v┼íak budou fungovat s kter├Żmkoliv jin├Żm telefonem. Na n├ívrhu a v├Żrob─Ť se pod├şlela n─Ťmeck├í spole─Źnost┬áLOFO, zab├Żvaj├şc├ş se audio technikou.

Dle OnePlus nab├şzej├ş nov├í sluch├ítka zcela nov├Ż po┼żitek z poslechu hudby. Speci├íln├ş proces lad─Ťn├ş jim umo┼żnil zv├Żraznit basy, zjemnit v├Ż┼íky a zprost┼Öedkovat hlad┼í├ş st┼Öedov├Ż v├Żstup. Jejich frekven─Źn├ş rozsah je pak┬á20 – 20000Hz a akustick├Ż tlak┬á107dB.

Bullets V2 12-bg

Na zplo┼ít─Ťn├ęm kabelu nalezneme takt├ę┼ż ovl├ídac├ş tla─Ź├ştka s mikrofonem, d├şky nim┼ż m┼»┼żeme p┼Öep├şnat skladby, nastavit si hlasitost nebo uskute─Źnit hovory. Krom─Ť kabelu jsou pak sluch├ítka z kvalitn├şho hlin├şku, kter├Ż je nav├şc post┼Ö├şk├ín zirkoniov├Żm p├şskem. D├şky t├ęto ├║prav─Ť bylo doc├şleno o n─Ťco hrub┼í├şho povrchu, tak┼że by sluch├ítka nem─Ťla vyklouz├ívat p┼Öi manipulaci.

split-phone

K dost├ín├ş jsou ve dvou proveden├şch – ─Źern├ę s grafitov├Żm hlin├şkem nebo b├şl├ę se zlat├Żm hlin├şkem. Jejich cena pro ─îeskou republiku ─Źin├ş 599 korun v─Źetn─Ť DPH, bohu┼żel je nelze zat├şm zakoupit, jeliko┼ż na evropsk├Ż sklad dosud nedorazily pot┼Öebn├ę z├ísoby. Jakmile se tak stane, budou k dispozici na t├ęto str├ínce za ji┼ż zm├şn─Ťnou cenu.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarov├Ż tester a nad┼íenec do technologi├ş v┼íeho druhu. Ve voln├ęm ─Źase poslouch├í hudbu, fot├ş telefonem a r├íd se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim