reklama

Lenovo oznámilo Vibe C2 a K4 Note Wooden Edition

Lenovo oznámilo Vibe C2 a K4 Note Wooden Edition
2016-07-18T07:40:34+02:00
• 18. 7. 2016

Šířené spekulace kolem modelu Vibe C2 z konce června se naplňují. Společnost Lenovo do svých řad oficiálně zařadila tento telefon, jakožto převlečenou variantu Moto E. Čínský výrobce vydal první přesné informace v Rusku, avšak stále neznáme ani prodejní cenu ani přesnou dostupnost. Každopádně vzhledem k základní výbavě půjde o cenově dostupné zařízení. Druhou novinkou je speciální edice již prodávaného K4 Note.

Lenovo-Vibe-C2 Lenovo-Vibe-C2 (2)

Lenovo Vibe C2 je vybaven 5palcovým HD displejem, který pohání čtyřjádrový procesor MT6735P od MediaTeku s taktovací frekvencí 1 GHz a 1GB operační paměť RAM. Uživatelé mají u interního úložiště na výběr ze dvou kapacit – 8 či 16 GB. Přední panel ještě doplňuje 5megapixelová kamerka. Celkovou výdrž zajišťuje baterie o velikosti 2 750 mAh. Z rozměrů se hodí zmínit tloušťka 8,5 mm nebo hmotnost 139 gramů.

Lenovo-Vibe-C2 (3) Lenovo-Vibe-C2 (4)

Zbývající seznam specifikací patří 8MPx fotoaparátu, LED blesku, podpoře LTE, funkci dual-SIM, Bluetooth 4.0 LE, WiFi, GPS a systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow doplněný o nadstavbu Vibe UI. U staronového zástupce s názvem K4 Note Wooden Edition bude největším lákadlem zadní kryt vyrobený ze dřeva. Přesněji plátek tenké dýhy byl přilepen k polykarbonátu pro větší tuhost. Nakonec vnitřní výbava zůstala bez změny a cena stoupla jen o 7 dolarů k hranici 171 dolarů (tj. cca 4 186 Kč).

K4 Note Wooden Edition

Zdroje: android.gs, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim