reklama

App Volume Control – automatické ovládání hlasitosti dle nastavení

App Volume Control – automatické ovládání hlasitosti dle nastavení
2016-05-18T16:20:26+01:00
• 18. 5. 2016
1

Operační systém Android umožňuje nastavovat hlasitost rozděleně pro vyzvánění, média a zvuky systému. Při zapnutí aplikací si většinou musíte hlasitost neustále upravovat, jestliže však chcete, aby se hlasitost nastavovala automaticky, pak je tato aplikace vytvořená přesně pro vás.

unnamed_result

App Volume Control všem uživatelům umožňuje nastavit hlasitost zcela automaticky, bez zásahu uživatele, což se může hodit v případech, že máte zapnutou hudbu na reproduktorech a následně připojíte sluchátka, v tom momentě vás mohou uši pořádné zabolet, protože bude hudba hrát naplno, což již není nutné.

unnamed (2)_result

Uvnitř aplikace si nastavíte hlasitost přesně dle svých potřeb, například pro hudební Spotify si necháte hlasitost na polovinu, což vaše uši uchrání před šokem.

unnamed (3)_result

Samozřejmě si hlasitost po automatickém nastavení můžete zase libovolně nastavovat. Velmi se mi líbí možnost, kdy si nastavíte hlasitost u jedné z aplikací pro připojená sluchátka a zároveň při používání reproduktoru.

unnamed (3)_result

App Volume Control je ke stažení pro operační systém zdarma.

logo-app App Volume Control SpyCorp Zdarma ANDROID logo-app App Volume Control Pro SpyCorp 27,00 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lukáš Witpeerd

18. 5. 2016, 17:17
Android aplikace

Hlasitost pro sluchátka se mi ukládá a když je odpojím, dostanu hlasitost, kterou jsem si nastavil před připojením sluchátek.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim