reklama

Vivo V3 Max objeven v čínské TENAA

Vivo V3 Max objeven v čínské TENAA
2016-03-29T08:45:43+01:00
• 29. 3. 2016

Čínský telekomunikační a regulační úřad TENAA vydal certifikaci modelu V3 Max, o jehož přípravě neslyšíme poprvé. Každopádně společnost Vivo do dnešní doby nezveřejnila příliš mnoho informací. Únik jako vždy zahrnuje snímky zařízení z více pohledů a seznam základních specifikací z vydaného výpisu. Výrobce bude chtít hlavně konkurovat stále rostoucí konkurenci na domácí půdě, kde pomalu začíná boj o každý kousek podílu.

V3 Max Vivo V3 Max

V přední části se zabydlí 5,5palcový TFT displej s Full HD rozlišením, který požene osmijádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz a operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Interní úložiště pojme 32 GB dat, ale případný nedostatek místa vyřešíte přes slot pro paměťové microSD karty. Telefon zřejmě dostupný jen ve zlatém provedení měří 153,9 × 77,1 × 7,58 mm a váží 168 gramů.

Otázku softwarové stránky řeší systém Android v předinstalované verzi 5.1.1 Lollipop. Z ostatních známých specifikací nejvíce vyniká čtečka otisků prstů. Dostupnost nebo prodejní cenu zjistíme až později. Nyní má všechno ve svých rukou samotná firma, neboť vlastní potřebnou certifikaci k prodeji, takže k oficiálnímu představení už může dojít kdykoliv. Nakonec dá se počítat v řádech týdnů.

Zdroj: timesnews.co.uk

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim