reklama

Vivo V3 Max objeven v čínské TENAA

Vivo V3 Max objeven v čínské TENAA
2016-03-29T08:45:43+01:00
• 29. 3. 2016

Čínský telekomunikační a regulační úřad TENAA vydal certifikaci modelu V3 Max, o jehož přípravě neslyšíme poprvé. Každopádně společnost Vivo do dnešní doby nezveřejnila příliš mnoho informací. Únik jako vždy zahrnuje snímky zařízení z více pohledů a seznam základních specifikací z vydaného výpisu. Výrobce bude chtít hlavně konkurovat stále rostoucí konkurenci na domácí půdě, kde pomalu začíná boj o každý kousek podílu.

V3 Max Vivo V3 Max

V přední části se zabydlí 5,5palcový TFT displej s Full HD rozlišením, který požene osmijádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz a operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Interní úložiště pojme 32 GB dat, ale případný nedostatek místa vyřešíte přes slot pro paměťové microSD karty. Telefon zřejmě dostupný jen ve zlatém provedení měří 153,9 × 77,1 × 7,58 mm a váží 168 gramů.

Otázku softwarové stránky řeší systém Android v předinstalované verzi 5.1.1 Lollipop. Z ostatních známých specifikací nejvíce vyniká čtečka otisků prstů. Dostupnost nebo prodejní cenu zjistíme až později. Nyní má všechno ve svých rukou samotná firma, neboť vlastní potřebnou certifikaci k prodeji, takže k oficiálnímu představení už může dojít kdykoliv. Nakonec dá se počítat v řádech týdnů.

Zdroj: timesnews.co.uk

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim