reklama

Google Fotky – už žádné duplicitní fotografie

Google Fotky – už žádné duplicitní fotografie
2016-03-30T07:20:22+02:00
• 30. 3. 2016

Aplikace Google Fotky tu je s námi již dlouho a stejně tak dlouho značnou část uživatelů trápí jedna funkce, kterou se nyní rozhodli vývojáři opravit. Po editaci se dříve vždy fotografie uložila jako nová a i když jste tak provedli byť jen minimální úpravy, už jste v telefonu měli dvě verze jedné fotografie. To se tak mění.

google-photos

Všechny změny jsou nově uloženy a lze je kdykoliv vrátit zpět pomocí tlačítka v menu. Jedná se tak o velmi dobrou náhradu za duplikaci fotek, jelikož jsou zachovány obě verze a uživatel má možnost změny vrátit kdykoliv bez omezených možností.

Na druhou stranu, někteří za duplikaci fotografií byli rádi. Měli přehled nad všemi fotkami najednou. Nicméně se jednalo jen o minoritní část uživatelů, kterým pak stačí jen neaktualizovat na verzi 1.17. Pokud se vám tedy v telefonu válí přebytečné fotografie a rádi si pořízené snímky upravujete, nová funkce se bude jistě hodit.

logo-app Fotky Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim