reklama

Victorinox „chytré“ hodinky zajímavost

Victorinox „chytré“ hodinky [zajímavost]
2016-02-27T12:49:37+01:00
• 27. 2. 2016

Victorinox představil „chytré“ hodinky a náramek, z něhož má valná většina uživatelů smíšené pocity. Jedná se o jakýsi komplet dvou zařízení, které můžete koupit odděleně. První jsou samotné hodinky, které můžete vidět na obrázku níže (vlevo) pod speciálním ochranným chytrým náramkem. Ačkoliv se nejedná přímo o náramek, ale jakési pouzdro, chytrý náramek zní lépe.

Screen-Shot-2016-02-24-at-16.54.45 Victorinox-Swiss-Army-INOX-Cybertool-watch-3

Faktem však zůstává, že výsledný produkt vypadá jako první prototyp, který si nechal hlavní designér vytvořit, aby viděl, jak to bude ve skutečnosti vypadat. Už pokud vás tato myšlenka napadne, není to dobře. Opravdu tlusté pouzdro samo o sobě není tak špatné, mluvíme-li o jeho funkcích. Vzhledově bych si jej dovolil nazvat velmi ošklivý prototyp, jenž by se neměl dostat na svět, natož na ruku uživatele.

A jaké je tedy jeho využití? Pokud máte mechanické hodinky kvůli vzhledu, pak vás snad ani následující funkce nepřemluví. Náramek disponuje LED displejem, který ukazuje čas, budík, stopky, příchozí hovor, upozornění, zprávy a další. CyberTool také sleduje kroky, spálené kalorie, cvičení či vám může pomoci najít telefon. Je odolný proti vodě, takže nemusíte sundat hodinky, než vstoupíte do sprchy. Baterie vydrží po dobu 5-7 dnů na jedno nabití. Můžete také synchronizovat CyberTool s oběma systémy – Android a iOS.

Zatím hodinky nevypadají příliš lákavě. Po internetu též koluje cena obou zařízení. Cena za hodinky (INOX) se má vyšplhat až na přibližně 600 $ (~ 14 787 Kč) a náramek na 225 $ (~ 5 544 Kč). To není málo a osobně si myslím, že je to spíše výstřel do tmy a testovací kus.

Zdroj: cultofandroid.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim