reklama

TENAA odhaluje nové véčko V800 od Philipsu

TENAA odhaluje nové véčko V800 od Philipsu
2016-02-17T12:30:27+01:00
• 17. 2. 2016
1

Telefonům s véčkovou konstrukcí na mobilním trhu ještě zcela neodzvonilo. Ačkoliv byste jich u nás příliš mnoho nesehnali, v asijských zemích se je snaží vybraní výrobci stále držet při životě. Konkrétně společnost Samsung, LG, Sharp anebo Phillips. Z nich si tentokrát bere slovo poslední jmenovaný, u čínského telekomunikačního úřadu známý pod zkratkou TENAA, získal certifikaci k modelu s označením V800.

V800

Philips V800 nabídne 3,7palcový TFT displej s HD rozlišením, a to rovnou z obou stran. Kamerka s 5 megapixely ukrytá uvnitř bude určena na pořizování populárních selfie snímků, zatímco 13megapixelový senzor zvenčí využijete k běžnému fotografování. Udávaná tloušťka 19,1 mm či hmotnost 206 gramů rozhodně neodpovídá dnešním standardům, kdy přední výrobci chytrých telefonů se ženou za přesným opakem.

Výkonnostní stránku posvětí čtyřjádrový procesor (1,5 GHz) od neupřesněného dodavatele, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Co se týká zbývajících prvků výbavy, tak všechno uzavírá podpora sítí 4. generace nebo systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop. Zařízení pravděpodobně stojí na prahu představení, tudíž prodejní cena včetně oficiální dostupnosti bude známa až později.

Zdroj: news.softpedia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Tak teda to je slušnej nářez. S cenou do 8k, bude mít ženuška radost :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim