reklama

Nomad oznamuje novou peněženku za 80 $ s power bankou o kapacitě 2 400 mAh

Nomad oznamuje novou peněženku za 80 $ s power bankou o kapacitě 2 400 mAh
2015-11-06T07:45:26+02:00
• 6. 11. 2015

Integrace zdrojů energie do různého textilového oblečení již není novinkou, dokonce i některé módní doplňky výborně slouží tomuto účelu. Nyní však Nomad oznámil svůj nový produkt. Konkrétně se jedná o peněženku s „vestavěnou“ power bankou o kapacitě 2 400 mAh. Zároveň však neztrácí peněženka svůj původní účel, díky čemuž můžete využít dva rozdílné předměty a spojit je v jedno. Pro lepší představu, rozměry peněženky činí 25 x 85 x 125 mm.

nomad-wallet-iPhone-battery-1 nomad-wallet-iPhone-battery-2 nomad-wallet-iPhone-battery-4

Pojďme se na ni spolu podívat blíže. Nomad Wallet má v sobě tedy ukrytou power banku, kterou logicky najdeme v záhybu umístěnou tak, aby to uživatele co nejméně iritovalo. Po kapse tak máte nejen peníze a důležité doklady, ale externí nabíječku o kapacitě 2 400 mAh – to by snad na akutní případy mělo stačit každému.

nomad-wallet-iPhone-battery-3

V současné době je peněženka kompatibilní pouze s iPhone, konkrétně tedy existuje podpora pouze Lightning kabelu. Naštěstí však společnost uvedla, že androidí verze je již na cestě. Pokud si peněženku Nomad Wallet objednáte na stránkách společnosti, dostanete ji aktuálně za propagační cenu 79,99 $ (~ 1 992 Kč), ovšem po 15. listopadu se cena zvedne na 89,99 $ (~ 2 241 Kč).

Zdroj: phonearena.com

 

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim