reklama

Nahrávejte si obrazovku na Androidu pomocí ADV Screen Recorder

Nahrávejte si obrazovku na Androidu pomocí ADV Screen Recorder
2015-09-13T11:45:21+01:00
• 13. 9. 2015

Pokud jste někdy chtěli udělat video z obrazovky na svém zařízení, měli jste do příchodu nové verze operačního systému Android 5 Lollipop smůlu. Jediným možným způsobem byla nutnost ROOTu telefonu a následně mohla být obrazovka nahrávána. V Googlu si uvědomili, že nahrávání je velmi dobrá věc, a do nové verze systému přibylo nové API, díky kterému již ROOT nepotřebujete. V obchodě Play je pro nahrávání i aplikace jménem ADV Screen Recorder.

unnamed_result

ADV Screen Recorder umožní všem uživatelům jednoduché nahrávání obrazovky. Tato aplikace vám snímky uloží, jako video soubor a vy jej můžete následně přehrávat anebo nahrát například na Youtube. V aplikaci nalezne uživatel velmi mnoho nastavení, jedná se například o možnost zvolení vlastní hodnoty bitrate, rozlišení videa, vypnutí nahrávání zvuku a další. Uživatel si může navolit i volby překrývání, použití vlastního loga a textu pro autorskou ochranu včetně nabídky zobrazení dotyku.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (3)_result unnamed_result

ADV Screen Recorder je ke stažení zcela zdarma, uvnitř nejsou žádné in-app platby. Aplikace je dostupná pro operační systéme Android od verze 5 Lollipop.

logo-app ADV Screen Recorder ByteRev Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim