Space drill – provrtejte se vesmírným plavidlem do jádra

Space drill – provrtejte se vesmírným plavidlem do jádra
2015-08-17T11:50:42+02:00
• 17. 8. 2015

Space Drill přichází se zajímavým pojetím a minimalistickým zpracováním. Tato hra je tak trochu retro, ale svou hratelností patří k těm moderním.

Ve hře je vaším úkolem jediné – provrtat se do jádra vesmírné lodi a zničit ji tak. Na začátku každého kola máte, dá se říci, malou vesmírnou loď, která má na své špičce umístěn vrták, po odstartování začnete padat směrem dolů. Jako hráč nemůžete padání nijak zastavit, ale pomocí různých bonusů lze zpomalit, anebo zrychlit. Během pádu k jádru se musíte vyhýbat různým překážkám, které by vaše snažení zastavily.

Vesmírná loď, do které vrtáte, má několik částí, které se během pádu podstatně ztěžují a na vyšších úrovních se vám projetí kola na první pokus rozhodně nepodaří. Při padání také sbíráte body, kterými se můžete pochlubit svým přátelům.

Space-Drill-Android-Game-1 Space-Drill-Android-Game-2

Hra Space Drill je ke stažení pro operační systém Android a nebude vás stát vůbec nic, protože je zdarma a uvnitř žádné in-app platby taktéž nenajdete.

logo-app Space Drill Absinthe Pie Zdarma ANDROID

Zdroj: droidgamers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat