reklama

Meizu MX5 Pro Plus zřejmě získá Exynos 7420

Meizu MX5 Pro Plus zřejmě získá Exynos 7420
2015-08-22T07:55:02+02:00
• 20. 8. 2015

Společnost Meizu neuhlídala další informace týkající se připravovaného modelu MX5 Pro Plus. I když existuje již velké množství nepodložených spekulací, tak nebude vůbec od věci je opět o nějaký kousek rozšířit. Tentokrát jsou na řadě první snímky telefonu včetně výsledku testu z benchmarku AnTuTu, které pravděpodobně patří jen testovací verzi. Momentálně dostupné specifikace zařazují zařízení do nejvyšších pater.

Images-and-benchmark-test-of-the-Meizu-MX5-Pro-Plus-allegedly-leak Images-and-benchmark-test-of-the-Meizu-MX5-Pro-Plus-allegedly-leak (1)

Jestliže začneme od úplného začátku, čínský výrobce by mohl nasadit čipovou sadu od konkurenčního Samsungu, se kterou lze přijít do kontaktu v Galaxy S6 nebo Galaxy Note 5. Procesor Exynos 7420 disponuje 8 jádry a grafickým čipem Mali-T760 MP8. Zároveň je nutno dodat, že s tímto modelem je spjatý také Snapdragon 820 od Qualcommu. Ten je naopak uváděn zase u zcela jiného zdroje.

Meizu-flagship-render

Dále u MX5 Pro Plus můžeme očekávat 4GB operační paměť RAM (LPDDR4) nebo fotoaparát s maximálním rozlišením 20,7 megapixelů. Pokud dáme všechny známé informace dohromady, tak bychom se mohli dočkat dvou variant. Jedna varianta pro určitý region získá výbavu pod taktovkou Exynosu a druhý zástupce bude vybaven zmiňovaným Snapdragonem. Nakonec větší světlo nejspíš přinese až známá certifikační databáze TENAA.

Images-and-benchmark-test-of-the-Meizu-MX5-Pro-Plus-allegedly-leak (2)

Zdroj: droidfeed.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem a #lovebrand je jednoznačně kalifornský Apple, ale s oblibou velmi rád vzpomíná na BlackBerry. Fandí výrobcům z Číny, protože motorem růstu je konkurence.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim