reklama

BudgetBakers vydává zbrusu novou aplikaci pro správu financí

BudgetBakers vydává zbrusu novou aplikaci pro správu financí
2015-08-20T10:15:47+01:00
• 20. 8. 2015
3

BudgetBakers v posledních dnech vypustili inovovanou verzi své aplikace Wallet, která se přehledně stará o rozpočty. Aktualizovaná verze se nyní zaměřuje především na rodiny a jejich životně důležité rozpočty. Úspěšnost aplikace podtrhuje téměř milion aktivních uživatelů, ale také průzkum agentury STEM/MARK. Z průzkumu totiž vyplývá, že se Wallet rozhodně neztratí.

6_wallet_cover

Budgetbakers je český startup pod vedením Jana Mullera a Martina Jiříčky. Ti si pro vás pro následující měsíce připravili několik novinek. První z nich, kterou jste již možná zaznamenali, je kompletně nová aplikace Wallet pro Android. Ta dokonce podporuje populární chytré hodinky Android Wear. V dohledné době přibude také dlouho očekávaná aplikace pro iOS. Ta by měla výrazně zvýšit počty stažení zejména na americkém trhu, kde se aplikaci daří nejlépe. Jestliže preferujete přístup z počítače, můžete využít také uživatelsky příjemné webové rozhraní.

1_Dashboard 2_Records

 

Obrovský potenciál aplikace podtrhuje nedávný průzkum agentury STEM/MARK, jež si nechala firma BudgetBakers vypracovat. Z průzkumu vyplývá, že si aktuálně více než 43 % českých domácností eviduje příjmy, respektive výdaje. Co je však důležitější, tak až 80 % využívá jinou formu evidence, než počítač, tablet nebo mobil. Zbývajících 20 % využívá výhradně Excel. Zakladatel BudgetBakers, Jan Muller dodává: „Chceme lidem a rodinám pomáhat chytrou aplikací, která moderní a jednoduchou formou umožní mít přehled o finanční situaci, ušetří čas i peníze.

Nová verze, zmiňovaná výše, nabízí unikátní propojení členů rodiny a umožňuje tak mít společný rozpočet pod kontrolou. Není důležité, jestli používáte Android, iOS nebo PC, všechna data totiž budete mít po ruce vždy na správném místě a ve správný čas.

Možnosti aplikace jsou velmi rozsáhlé, za zmínku stojí správa dluhů, přehled záruk u zakoupeného zboží nebo nákupní lístek, který je možné synchronizovat mezi ostatními uživateli. Všechny funkce jsou následně obklopeny jednoduchým Material Designem, který odpovídá nejnovějším trendům. Za zmínku také stojí, že základní verze aplikace je zdarma, prémiová pak za měsíční poplatek. Prémiovou verzi si však můžete vyzkoušet v zdarma.

5.Reports 3_Detail

Wallet je používána po celém světě s překladem do více než dvaceti jazyků. BudgetBakers tým obdržel na přelomu velmi významnou investici ve výši 1,6 milionu korun a nyní se účastní akceleračního programu StartupYard, ambice mu tedy rozhodně nechybí.

logo-app Wallet - správa peněz, výdaje, rozpočty, finance BudgetBakers.com Zdarma ANDROID

Zajímavá fakta:

  • počet stažení na androidu atakuje 3/4 milionu
  • hodnocení na Google Play je 4,4
  • nejpoužívanější země: USA, ČR, Jížní Amerika a Indie
  • investoři: StartupYard (EUR 30 tisíc), Michal Illich, Martin Jiřička
  • dosavadní výše investic: 1,6 milionu korun
  • tým: 10 členů + 403 členů v beta testování

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Profesionální kouč a lektor se zájmem o produktivitu a technologické novinky. www.tomasrygl.cz

Komentáře

Vít Kubr

22. 8. 2015, 20:29

Podle mě je nová verze krokem zpět. Nemá cenu nějak polemizovat o vzhledu, každém se líbí něco jiného. Ovšem co nelze odpustit je očesání funkcí. Po několika týdnech třeba nová verze neumí pracovat s obrázky účtenek. Obrázek lze vyfotit, uložit, ale už ho zpátky nenačtete. Přídání přes galerii? Sdílení? Ani omylem.Dřív to samozřejmě šlo bez problémů. Dřívější několikařádkový popis je nyní také pasé. A když k tomu připočtu to, že apka naboptnala a a zpomalila se, tak za mě silně palec dolů. Je to škoda, dříve byl Wallet naprostá jednička, teď se asi vrátím zpět k Money Loveru. Opravdu nechápu, co autory vedlo k tomu, že vypustili takovouhle alfa verzi.

Je to aj v cestine? (Slovencine) lebo to tam neviem naist… Poradi niekto?

„Nová verze, zmiňovaná výše, nabízí unikátní propojení členů rodiny“. Co je na funkci propojení členů rodiny tak unikátního? eÚčty tohle nabízejí už dávno – zadarmo a ne jako součást nějakého prémiového plánu.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat