reklama

Apple Music – nová streamovacĂ­ sluĹľba od Applu i pro Android aktualizováno

Apple Music – nová streamovacĂ­ sluĹľba od Applu i pro Android [aktualizováno]
2015-06-09T06:50:33+01:00
• 9. 6. 2015
1

Aktualizováno 9. 6.

Apple dnes vypustil videa a reklamy na novou sluĹľbu Apple Music, která odstartuje jiĹľ 30. ÄŤervna. ZatĂ­m si budeme muset poÄŤkat na upĹ™esnÄ›nĂ­ ÄŤeskĂ© ceny – mohla by se pohybovat od 250 do 300 KÄŤ za mÄ›sĂ­c.

Původní článek 8. 6.

Na vývojářské konferenci WWDC společnosti Apple došlo na uvedení nové hudební služby Apple Music. V podstatě se jedná o jeden velký ekosystém týkající se hudebního průmyslu.

apple music 2

Vše je zastřešeno jednou aplikací se zdokonaleným výběrem adekvátního seznamu skladeb pro přehrávání. Appel v podstatě jen dodal, že tak můžete nonstop poslouchat hudbu bez jakéhokoliv omezení. Navíc aplikace umožní jednodušší propojení s umělci. Nejde jen o poslech jejich skladeb, ale také o nástin sociální sítě, kde může docházet k interakci.

Screenshot_64

Aplikace nabĂ­dne moĹľnost jako DoporuÄŤeno pro vás, za ÄŤĂ­mĹľ stojĂ­ skuteÄŤnĂ­ lidĂ© a experti z Applu, kteří vybĂ­rajĂ­ hudbu. TaktĂ©Ĺľ je zde moĹľnost zobrazit novinky, jeĹľ by vás mohly zajĂ­mat. SamotnĂ© rádio je tvoĹ™eno skuteÄŤnĂ˝mi lidmi, kteří majĂ­ pĹ™inĂ©st neobjevenou hudbu – novĂ© rádio se jmenuje „b1“ (Beats One).

Skrze aplikaci budou moci umělci nahrávat fotografie, texty, hudbu, nebo zvuky přímo pro své fanoušky. Tudíž, dle slov Applu, nebude potřeba sledovat další sociální sítě.

Screenshot_65

Samotná aplikace nabízí nejrůznější způsoby, jak objevit zajímavou hudbu. Například se bude zajímat o váš vkus nebo oblíbené umělce. Na základě toho bude doporučována další hudba. Kromě toho bude možné přehrávat i hudební videoklipy, tudíž nebudete muset chodit na Youtube. Mimo se počítá i s vlogy umělců. Nakonec se nezapomnělo na propojení se Siri. Například ji můžete dát příkaz, aby se přehrávala hudba s určité doby.

Screenshot_66

Apple Music bude dostupný ve více jak 100 zemí po celém světě. Základní cena byla stanovena na 9,99 dolarů za měsíc, přičemž každý dostane 3 měsíce zdarma. Je zde také rodinný balíček až pro šest lidí za $14.99. Kromě toho bude Apple Music dostupný i na Androidu.

Screenshot_67

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jeremy Nowak

8. 6. 2015, 21:50

pokud si platim itunes match, je mozne poslouchat konecne hudbu i na androidu nebo to nebude mit nic spolecnyho?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim