reklama

Aplikace Shoot od BitTorrentu vám umožní rychlé přeposílání souborů do jiných zařízení

Aplikace Shoot od BitTorrentu vám umožní rychlé přeposílání souborů do jiných zařízení
2016-08-19T08:26:17+01:00
• 17. 6. 2015

Sdílení souborů mezi různými zařízeními, byť mohou být blízko sebe, byl zatím oříšek a mnohdy to šlo velmi pomalu. Nyní se tedy objevila aplikace Shoot od BitTorrentu, která umí sdílet soubory peer-to-peer, v tomto případě se konkrétně jedná o přeposílání souborů na stejné síti. Tím samozřejmě dochází ke znatelnému zrychlení celého procesu sdílení souborů mezi různými zařízení a zde i mezi platformami.

Screenshot (5)

Princip je tedy následující. Chcete poslat fotografie svým blízkým a nechcete to zbytečně nahrávat na server. Vyberete si tedy v aplikaci možnost odesílání souborů – například vyberete pár fotografií. Poté se vám na obrazovce vygeneruje QR kód, který si ostatní oskenují, a pak už jen sledujete procenta, jak se data přeposílají z vašeho zařízení do ostatních.

Vše je jednoduché a intuitivní, přičemž jediné, co k tomu budete potřebovat, je stabilní Wi-Fi síť. Vývojáři mysleli na všechny tři základní platformy, tudíž aplikaci si můžete nainstalovat na Android, iOS nebo Windows Phone. Níže také můžete vidět video, které vám přesně ukáže, jak triviální je využívání této aplikace v praxi.

logo-app Shoot BitTorrent, Inc. Zdarma ANDROID

[winphone]bittorrentshoot/a4e2c6ff-1c1e-439f-bb47-146ddd95153a[/winphone]

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim