reklama

Anomaly Defenders – zbrusu nové pokračování populární hry

Anomaly Defenders – zbrusu nové pokračování populární hry
2014-09-23T22:19:21+02:00
• 23. 9. 2014

Po delší době se na scéně mobilních her objevilo pokračování série Anomaly od vývojářů 11 bit studios.

unnamed_result

Anomaly Defenders je pokračováním předchozích dílů, které zaznamenaly úspěch a hráči si je velmi oblíbili. Hra samotná je pojatá jako tower defense, což vám napovídá, jaký má hra cíl. V Anomaly Defenders je vašim úkolem zneškodnit nepřítele chytrým umísťováním věží na mapu tak, aby nepřítel neprošel do určitého místa.

Během hraní na vás čekají nejrůznější typy věží, které jdou až 3x vylepšit a mají 8 různých typů útoku, které hraním odemykáte. Dobrým nápadem je i proměnlivost prostředí během jednoho kola, dochází k určitým změnám počasí, a tak si zahrajete během bouře s blesky atd. Tímto se hra velmi liší od ostatních podobných tower defense.

unnamed_result unnamed (8)_result unnamed (7)_result unnamed (6)_result

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Anomaly Defenders je ke stažení pro Android a konečná cena činí bezmála 100Kč. Může se vám zdát, že je poněkud vyšší, ale rozhodně se jedná přiměřenou částku, poněvadž zaplatíte pouze jednou a uvnitř hry žádné další in-app nákupy nenaleznete.

logo-app Anomaly Defenders 11 bit studios 99,99 Kč ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim