reklama

Unified Remote prošel velkou aktualizací

Unified Remote prošel velkou aktualizací
2014-07-16T13:00:47+02:00
• 16. 7. 2014

Unified Remote je aplikace, která svým uživatelům nabízí komplexní ovládání všech zařízení. Aplikace funguje jako dálkový ovladač a je možné s ní ovládat mnoho zařízení přes bluetooth, infračervený port a Wi-Fi.

Nyní jsme se dočkali celkového přepracování aplikace a novinek je velmi mnoho. Unified Remote má kompletně přepracované uživatelské rozhraní,  které nyní obsahuje vysouvací lišty dle standardů Google. Dalšími novinkami jsou nový server manager a nové menu rychlého ovládání.

 nexusae0_1q nexusae0_2w nexusae0_3e

nexusae0_4r nexusae0_5t nexusae0_6y

 Další novinky se týkají pouze plné verze a konkrétně se jedná o rozšířený seznam ovladačů, novou klávesnici na displeji a nový editor widgetů.

logo-app Unified Remote Unified Intents Zdarma ANDROID   logo-app Unified Remote Full Unified Intents 3,24 US$ ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim