reklama

Asus chystá modely ZenFone 5 LTE a ZenFone DIY

Asus chystá modely ZenFone 5 LTE a ZenFone DIY
2014-05-28T08:35:42+01:00
• 28. 5. 2014

Začátkem roku představené modely ZenFone 4, 5, 6 na veletrhu CES v Las Vegas chce v nejbližší době společnost Asus ještě dále rozšířit o další dvě novinky. Čínská média mají prozatím hrstku informací, ale i tak z nich lze něco málo seskládat. Tchajwanský výrobce do produktové řady ZenFone zařadí modely s názvem ZenFone 5 LTE a ZenFone DIY, které pravděpodobně poprvé ukáže veřejnosti na blížícím se veletrhu Computex v domovské Taipei začátkem června.

Asus ZenFone 5

První přírůstek, ZenFone 5 LTE, nebude nijak výrazně vyčnívat oproti svému jmenovci. Změny se má dočkat procesor od Qualcommu, který nahradí některá z dostupných variant od Intelu. Jak vychází z názvu, podpora sítí 4. generace je samozřejmostí. Navíc se také hovoří o možnosti bezdrátového nabíjení. Zbývající specifikace nemá postihnout již žádná změna. Za to zprávy kolem modelu ZenFone DIY jsou doposud velmi strohé.

Přívlastek DIY (Do It Yourself) může předpovídat, že by si zákazníci zařízení mohli barevně přizpůsobit podle vlastní libosti, jako je tomu u konkurenčního modelu Moto X od Motoroly. Cíl prodat minimálně 5 milionů ZenFonů do konce roku zřejmě Asus nebere na lehkou váhu, takže větší dostupnost ZenFonu DIY lze brát za mnohem reálnější možnost. Každopádně jasnější situace bude už koncem příštího týdne.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim