reklama

IVIO – česká obdoba Netflixu brzy pro Android a iOS

IVIO – česká obdoba Netflixu brzy pro Android a iOS
2014-03-13T21:25:36+02:00
• 13. 3. 2014
1

Pokud se podíváme na současné dostupné služby pro mobilní zařízení, tak můžeme konstatovat, že máme v podstatně lepší výběr něž před rokem. Už jsme se dočkali několika hudebních služeb jako Spotify, Rdio nebo Hudba Google Play. Nesmíme zapomenout ani na dostupnost Knih skrze Google Play.

Screenshot_28

Nyní se začíná blýskat na lepší časy i ve filmovém žánru. Prozatím byla česká nabídka poněkud omezená. Existují u nás služby jako TopFun nebo Voyo, ale zatím nás v redakci nepřesvědčily. Možná přichází změna v podobě nové služby IVIO, za kterou stojí společnost Hollywood Classic Entertainment a mediální tváří se stal známý herec Jiří Mádl.

Screenshot_2014-03-13-21-32-13

Nová služba prozatím nemá aplikaci pro Android nebo iOS, ale to by se mělo v řádů týdnů velmi rychle změnit. Kromě těchto novinek, na které si ještě počkáme, vás IVIO může zaujmout dostupností obsahu zdarma, ale zde budete muset počítat s omezeními.

Prvním z nich je kvalita videa, která bude jen SD. Samozřejmostí jsou reklamy, ale pokud by vám vadily, tak můžete zaplatit 29 Kč měsíčně a ani jednu z nich neuvidíte. K dispozici je v tuto chvíli 700 titulů zdarma z celkového počtu jeden tisíc.

Můžete si pořídit i prémiový účet, kde získáte kvalitu v HD. Zde je stanoven jednorázový poplatek za určité období.

  • 39 Kč/den
  • 99 Kč/týden
  • 189 Kč/měsíc
  • 499 Kč/čtvrtrok
  • 1999 Kč/rok

Nezapomnělo se ani na žhavé tituly, u kterých bude jednorázový poplatek 49 Kč za SD kvalitu a 69 Kč za HD kvalitu. Do budoucna se počítá s kategorií „Hot from the US“, kde bychom měli nalézt tituly 24 hodin po odvysílání v USA.

V tuto chvíli je většina filmů dostupná s českým dabingem, ale je možné přepnout na původní změní. Do budoucna se máme těšit i na titulky, tudíž si přijdou na své i milovníci originálního znění. Kromě toho se již nyní připravuje obsah od studií Walt Disney, ABC Universal, FOX a BBC.

O dostupnosti aplikací pro jednotlivé platformy vás budeme včas informovat.

Zdroj: totalfilm.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

vojtano_k

18. 3. 2014, 10:14

Too good to be true… To zni az moc dobre. Jsem zvedavy na realitu, jak to bude vypadat. Protoze 2kkc za rok neni zas tak prehnane… A pokud to bude dobre pouzitelne a pohodlne, videl bych to jako hodne uzitecnou sluzbu…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim