reklama

První informace o Google (LG) hodinkách

První informace o Google (LG) hodinkách
2014-03-13T18:39:29+02:00
• 13. 3. 2014
2

Skoro se mohlo zdát, že Google čeká na nějaký moment, kdy budou nositelná zařízení ve větší oblibě. Nedávno jsme se naštěstí dozvěděli, že se chce zapojit do tohoto segmentu trhu minimálně v oblasti softwaru. Již do dvou týdnů má dojít ke kompletnímu představení SDK pro vývojáře a výrobce, kteří použijí Android pro svá nositelná zařízení.

Minimálně v tomto ohledu máme počítat s iniciativou Googlu. Delší dobu se spekuluje, že bychom mohli spatřit i hodinky s logem této společnosti, přičemž k představení by mohlo dojít již na letošní konferenci Google I/O 2014.

Screenshot_26

Ilustrativní obrázek

Nyní známý zdroj Evleaks vypouští do světa první údajné specifikace Google hodinek. Za výrobou má stát společnost LG, která například vyrobila Nexus 4 a Nexus 5.

Displej u hodinek bude mít úhlopříčku 1,65 palce a bude se jednat o IPS LCD panel. Rozlišení se zastaví na hodnotě 280 x 280 pixelů. Zde se Google hodinky dají porovnávat například se Samsungem Gear 2 (Neo), jenž nabízí 320 x 320 pixelů při úhlopříčce 1,63 palce.

Dále u Google hodinek najdeme 4GB interní úložiště a 512 MB RAM. Procesor je v případě informací od Evleaks označen jako TBD.

Zatím si budeme muset počkat na bližší informace, které se snad kompletně dozvíme již v červnu tohoto roku.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Smola

13. 3. 2014, 21:41

„První informace o Google hodinkách vyrobenými společností LG“
To snad nemyslíte vážně ten nadpis. Nejste snad negramoti píšící pro negramoty…

Chápu, že techničtěji založení jedinci nepotřebují tak úplně ovládat gramatiku a denně se o tom přesvědčuji v práci, ale pokud publikuji veřejně na vlastním, celkem úspěšném webu, tak si tohle dovolit nemůžu. Čtu Vás rád a často, ale styďte se pane Vaculíku…

Přemysl Vaculík

VIP 13. 3. 2014, 21:47

Nadpis jsem pozměnil.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim