reklama

Andrew Bocking, ředitel divize BBM, opustil BlackBerry

Andrew Bocking, ředitel divize BBM, opustil BlackBerry
2014-02-14T11:00:43+01:00
• 14. 2. 2014

Začátek tohoto týdne nezačal pro BlackBerry zrovna tak, jak by si společnost představovala. V době, kdy se snaží od úplného začátku postavit znovu na vlastní nohy, bude nejvyšší vedení společnosti muset vybrat novou postavu do křesla ředitele, v jehož hlavní kompetenci je zodpovědnost za službu BBM (BlackBerry Messenger), která si v tuto chvíli nepočíná zrovna špatně.

Andrew Bocking

Výkonný ředitel pro službu BlackBerry Messenger rozhodl odejít ze svého postu. Andrew Bocking učinil tento krok v době, kdy podle zatím nepotvrzených zpráv chystá BlackBerry svůj komunikační nástroj směřovat do podnikatelského segmentu. Zaměstnavatel se údajně ani nesnažil o jeho setrvání ve funkci a nechal jej odejít bez jakéhokoliv předcházení.

„Mohu potvrdit, že Andrew Bocking, EVP, BBM, se rozhodl opustit BlackBerry. Děkujeme mu za jeho roky vedení a přínos,“ BlackBerry.

Podle jiných zdrojů byl údajně Andrew Bocking tak nespokojený s BlackBerry, že ho to dohnalo i k přechodu na platformu Android. Kanadský výrobce zřejmě nepočítá s citelnou ztrátou, ačkoliv ji převážně většina médií očekává. Situaci kolem BBM nepřispívá ani chystané zpoplatnění samotné služby, kde určité části budou vyžadovat platbu před jejím používáním.

Zdroj: bgr.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim