reklama

Indický Karbonn představil nový Titanium X

Indický Karbonn představil nový Titanium X
2013-11-14T16:26:43+02:00
• 15. 11. 2013
1

Do své řady chytrých telefonů představila společnost Karbonn pocházející z Indie jeden nový přírůstek s názvem Titanium X. Novinku nevybavil nadprůměrnou výbavou, tudíž nebude něčím příliš vyčnívat z davu.

Karbonn Titanium X

Karbonn Titanium X nabídne 5palcový IPS displej s HD rozlišením doplněný o 5megapixelovou kamerkou pro uskutečnění videohovorů. O výkon se postará čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz pravděpodobně od Mediateku, dále najdeme 1GB operační pamětí RAM. Zadní část vyplňuje 13megapixelový senzor fotoaparátu včetně duální přisvětlovací LED diody a baterie o velikosti 2300 mAh. Zbývající známé specifikace zahrnují operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean anebo technologii NFC.

Karbonn Titanium X - specifikace

Nakonec do prodeje Titanium X chystá Karbonn vypustit již v nejbližších dnech, kdy v souvislosti s uvedením na mobilní trh budou také známy přesné prodejní ceny.

Zdroje: gsmarena.com, gogi.in

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Radek Benes

15. 11. 2013, 9:35

nevypadá zle..hlavně hodnotím kladně funkční klávesy mimo display…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim