reklama

Google ukazuje neznámý tablet? spekulace

Google ukazuje neznámý tablet? [spekulace]
2013-11-02T19:33:40+02:00
• 2. 11. 2013
2

V tomto týdnu nás Google opravdu nešetřil. Vyšlo několik aktualizací nových aplikací, dočkali jsme se nového telefonu a také nového Androidu. A možná, že si Google pro nás připravil ještě jedno malé překvapení.

apps2-1600

Při prohlížení oficiálních webových stránek Androidu jsem narazil na zcela neznámé zařízení. Jedná se zřejmě o dosud nepředstavený tablet. Důkazem, že se jedná o nové zařízení, může být přítomnost nového systému Android 4.4. V redakci jsme se shodli, že je zařízení podobné Motorole Xoom.

Nicméně na obrázku rozhodně není 10palcový tablet. Během letošního roku prosáklo na veřejnost několik spekulací o novém tabletu, který by měla Motorola vydat. Jestli se jedná právě o toto zařízení, bohužel nevíme. Nicméně vás budeme informovat v případě, že nějaké bližší informace zjistíme.

Zdroj: android.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Miroslav Havlas

2. 11. 2013, 20:09

A podle čeho soudíte že je na obrázku android 4.4?

Jiří Smrž

2. 11. 2013, 20:12

V případě, že se podíváte na obrázek pozorně, všimnete si bílých ikon na notifikační liště. Jelikož se jedná o fotografii přímo ze stránek Androidu, jedná se o zařízení s novým Androidem 4.4

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim