Dotekománie doporučuje #14 – Praha

Dotekománie doporučuje #14 – Praha
2013-11-02T15:52:47+02:00
• 2. 11. 2013

Dnes vám doporučím aplikaci, která je určena především pro Pražany a jejich každodenní životy. Autorem této aplikace je Hlavní město Praha.

unnamed_result

Aplikace s názvem Praha má mnoho funkcí, které využijí hlavně obyvatelé žijící v Praze. Mladší lidé ocení především přehled právě probíhajících kulturních akcí, přičemž hlavní informace jsou ze sportu, divadel, koncertů a výstav.

unnamed_result unnamed (2)_result

Skvělým nápadem lze označit dopravní informace. Ty obsahují živé záběry z cest, což je v našem hlavním městě opravdu potřebné. Řidiči zajisté ocení informace, kde zaparkovat apod.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Najdeme zde i důležitá místa, kterými jsou např. nejrůznější úřady, nemocnice, policie apod. Další potěšující zprávou je, že je aplikace dostupná pro Android i iOs. Za nejlepší nápad považuji možnost okamžitě nahlásit případ nějakého vandalství či jiných takovýchto přečinů.

Samozřejmostí je seznam důležitých čísel např. záchranné služby, policie a hasičů (Člověk si myslí, že takováto čísla naprosto zná, ale v kritických situacích se člověku vzpomíná opravdu stěží).

Osobně tuto aplikaci považuji za podařenou, o čemž vypovídá i její hodnocení. Vše je naprosto zdarma, tudíž rozhodně stojí za vyzkoušení.

logo-app Praha - oficiální aplikace Hlavní město Praha Zdarma ANDROID

  logo-app Praha - oficiální aplikace pro obyvatele Hlavního města Developer Zdarma iOS

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat