reklama

Prodeje HTC strmě klesají o 47 % dolů

Prodeje HTC strmě klesají o 47 % dolů
2013-09-07T09:20:58+02:00
• 7. 9. 2013
1

Scénář s nízkými prodejními čísly nadále provází tchajwanskou společnost HTC. Nově vydaná zpráva s finanční statistikou za minulý měsíc, který byl porovnán se stejným obdobím v loňském roce, přichází sice s kladnými čísly, ačkoliv procentuální rozdíl má takřka dvojnásobnou hodnotu. Aktuální situaci může částečně pomoci chystaný model, jehož specifikace jej může zařadit mezi nejlepší zařízení na trhu.

HTC

Už ve středu HTC oznámilo, že konsolidované příjmy za měsíc srpen dosáhly v přepočtu výše 8,76 miliard korun. Při srovnání se srpnem z minulého roku, kdy byl evidován příjem v přepočtu 16,47 miliard korun, jde takřka o více než 47procentní propad. Výrobce tedy pokračuje ve znepokojujícím trendu, ale vkládá naději do připravovaného telefonu s názvem One Max.

V nadcházejících měsících na mobilní trh totiž dorazí phablet, do něhož HTC ukryl čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 od Qualcommu taktovaný na 2,3 GHz, 2GB operační paměť RAM, baterii o velikosti 3200 mAh, 6palcový displej s Full HD rozlišením nebo 64GB interní paměť. Zařízení kromě těchto prvotních specifikací navíc dostane snímač otisků prstů, stejně jako lze očekávat u iPhonu 5S od Applu.

Zdroj: news.yahoo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Petr Kosáček

7. 9. 2013, 10:06

Moc si tedy nemyslím, že by zrovna tento model mohl HTC pomoci. Parametry OK, ale ten velký displej a určitě i vysoká cena nebudou tím pravým ořechový. Velký displej má cenu třeba u Samsungu Galaxy Note, který má stylus, ale u telefonu, který se nosí po kapsách? No nevím nevím.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim