reklama

Již dnes Apple představí nové produkty

Již dnes Apple představí nové produkty
2013-09-10T09:40:05+02:00
• 10. 9. 2013

Dnes 10. září společnost Apple pořádá keynote ve svém sídle ve městě Cupertino v USA. Velmi pravděpodobně se dočkáme představení nové generace telefonu – iPhonu 5S a také dle úniků i levnější varianty se jménem iPhone 5C. Kromě toho bude nejspíš zveřejněna finální verze operačního systému iOS 7.

macgpic_1378753658_watermarked

Výše umístěná fotka pochází z místa konání konference, kde už bude nejspíš vše připraveno. Keynote začíná v 10 hodin pacifického času, tedy v 19 hodin našeho místního času. Hned následující den bude Apple pořádat další keynote v Číně. Pozvánky na tyto události nepřímo potvrzuje barevné varianty iPhonu 5C.

My budeme událost samozřejmě sledovat a přineseme vám kompletní informace hned po představení ve formě souhrnného článku. Zdali bude k dispozici živý videopřenos není jasné, avšak mohlo by to být jako posledně při konferenci WWDC, kde byl dostupný na Apple zařízeních.

sep_2013_event_invite

Zdroj: macerkopf.de

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim