reklama

Huawei MediaPad 7 Youth – tabletová novinka

Huawei MediaPad 7 Youth – tabletová novinka
2013-07-17T07:43:22+01:00
• 17. 7. 2013
1

Huawei je v současnosti šestým největším mobilním výrobce a jak se zdá, rozhodně to zkouší na všechny strany. Nyní zde máme novinku Huawei MediaPad 7 Youth, která se zařadí do nabídky sedmipalových tabletů. Rozhodně nemusíme počítat s vysokou cenou, ale například ve výbavě najdeme Full HD displej.

Screenshot_98

I s tímto tabletem budete moci uskutečnit běžné hovory, takže se spíše jedná jen o další mezičlánek mezi tablety a velkými smartphony. Ve specifikacích dále najdeme blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1.6 GHz. Kapacita baterie se zastavuje na hodnotě 4100 mAh a v konektivitě můžeme počítat s Bluetooth, Wifi a HSPA+. Systém Android je ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Se svými 350 gramy se nejedná o nejlehčí tablet a navíc tloušťka bude 9.9 mm. Samotné tělo je z hliníku, které je doplněno o plastové krytí antén. Na tyto parametry nebyl až tak brán zřetel, ale cena by se měla pohybovat kolem 300 dolarů. Bohužel společnost Huawei nesdělila nic bližšího, ale na trzích by se měl MediaPad 7 Youth objevit ve třetí čtvrtině tohoto roku.

Zdroj: huawei.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Simonides

26. 8. 2013, 21:42

Vypadá to jako zajímavý tablet, pokud si přinese dobrou výdrž, mohl by mít s přijatelnou cenou řadu kupců.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim