reklama

LG G2 má vyjímatelnou baterii – bude to mít i Nexus 5?

LG G2 má vyjímatelnou baterii – bude to mít i Nexus 5?
2013-07-17T06:58:09+01:00
• 17. 7. 2013

Před týdnem se objevily na internetu detailní fotografie a dokonce i video připravované novinky LG G2. Navíc se již nějakou dobu spekuluje, že by právě tento korejský výrobce mohl stát i za dalším Nexus smartphonem, byť jsou zde menší pochybnosti. Na druhou stranu nepřipadá jiný výrobce v úvahu, nebo se o něm ani nemluví. Minulý Nexus 4 vycházel z modelu Optimus G, ale měl pro mnohé zápornou vlastnost – nevyjímatelnou baterii. Což jednoznačně znamená, že si nikdo nemůže zakoupit baterii s větší kapacitou.

gsmarena_003

Nyní zde máme další fotografii v upravené formě modelu G2, přičemžodkrývá zajímavou skutečnost. Nejnovější top model bude mít zřejmě vyjímatelnou baterii. Na obrázku níže můžete vidět, že současný prototyp má k dispozici kapacitu 2540 mAh, ale díky odjímatelnému krytu se zřejmě naskytnou možnosti, jak vybavit tento model větší baterií. Pokud Nexus 5 bude opět vycházet z top modelu, tak se zřejmě dočkáme podobné vlastnosti. Zřejmě by to uvítalo více zájemců, kteří nestojí o skleněná záda.

LG-G2-leaks-for-LG-U-volume-rocker-on-back-confirmed

Je zde ale malý háček, jelikož fotografie zachycuje korejskou variantu tohoto modelu – LG-F320L. Zatím netušíme, jestli bude totožná v celosvětovou verzí, ale tímto svitla naděje pro milovníky vyměnitelných baterií. Prozatím si budeme muset počkat na vyjádření LG nebo Googlu, ale snad to nebude dlouho trvat.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim