reklama

HP Brave – opravdu statečný návrat na scénu?

HP Brave – opravdu statečný návrat na scénu?
2013-07-17T08:30:18+01:00
• 17. 7. 2013

Nějakou dobu se spekuluje, že se HP vrátí do mobilního průmyslu s novým smartphonem. Již jsme zaznamenali nějaké tabletové pokusy, ale zatím se neobjevil ani jeden náznak mobilního telefonu. Nyní zde máme první informace, které ovšem znějí poněkud nepravděpodobně na první pohled.

hp2

V pondělí se objevil ne moc zdařilý render mobilu, který ještě neměl svůj název. Sami posuďte, jak moc se mu dá věřit, na druhou stranu se může jednat jen o přibližný pohled na novinku, která by se mohla objevit. Ovšem nyní zde máme první informace z benchmarku AnTutu. HP by mělo představit mobil s názvem Brave, což znamená v překladu statečný. Se svými specifikacemi by se opravdu mohl statečně utkat s těžkou konkurencí.

hp-brave

V první řadě vás zaujme displej, který by měl nabídnout 4,5palcovou úhlopříčku s netradičním rozlišením 1600 x 900 pixelů. Díky těmto hodnotám se dostáváme na hustotu pixelů 407 ppi. Nejedná se o maximální hodnotu, ale při takovém rozměru se jedná o dobrý výsledek. Výkon by měl být dodáván Snapdragonem 800 s 2 GB RAM, přičemž grafiku bude zajišťovat Adreno 330. Na zadní straně se bude nacházet 14.5MPx foťák a přední strana získá 5MPx kamerku. Systém Android bude ve verzi 4.2, ale následně by měl být aktualizován na 4.3.

Zatím netušíme, jestli tyto informace jsou pravdivé, ale smartphone s takovou výbavou by mohl splnit vysoké nároky uživatelů, kteří chtějí menší mobil s dobrou výbavou. Samozřejmě bude záležet i na kapacitě baterie.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim