reklama

CyanogenMod Nemesis – smartphone, launcher nebo podpora Androidu 4.3?

CyanogenMod Nemesis – smartphone, launcher nebo podpora Androidu 4.3?
2013-07-21T09:30:18+01:00
• 21. 7. 2013
3

Včera ve večerních hodinách se objevilo video od CynogenMod, které láká na novinku Nemesis. Ačkoliv se můžete podívat na video o délce 31 sekund, tak moc chytří z něj nebude. V podstatě jen hlásá, že se máme připravit na ohlášení novinky.

Screenshot_103

Zahraniční weby si nejsou jisty a ani nemají informace, co vlastně projekt Nemesis znamená. Zatím nemáme ani jeden náznak toho, co se chystá. Právě kvůli tomu se rozbíhají spekulace. Některé weby zmiňují jen podporu systému Android 4.3 nebo nový launcher. Možná se jedná o notifikační systém, ale nejspornější spekulací je smartphone vybavený Androidem od CyanogenMod. Jediná reálnější nápověda je ve třinácté sekundě, kde se objeví smartphone na jehož displeji je zamykací obrazovka s nápisem FREE – obrázek výše. Sami se podívejte na video a zkuste popřemýšlet, co si pro nás tým vývojářů připravil.

Zdroje: androidpolice.com, androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Škopek

21. 7. 2013, 14:36

Na takovém místě se zobrazuje operátor, shodou okolností operátor free existuje ve Francii,moje domněnka je,že si k tarifu bude moci zákazník vybrat telefon a bude si moci zvolit,zda chce software od výrobce,nebo před instalovaný cyanogen mod

Jaroslav Penaska

21. 7. 2013, 14:36

Nemesis – temné dvojče… Možná opravdu zařízení s CM…

...No...Name...

21. 7. 2013, 12:47

Rámeček to má jako N4…. Za telefon přímo s CM bych byl jedině rád…ale spíš bych to viděl jen na něco systémového. A podpora 4.3 je snad jasná věc, ne? Kvůli tomu netřeba vymýšlet tajemné názvy :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim