reklama

Nokia: patenty prozrazuji vzhled tabletu

Nokia: patenty prozrazuji vzhled tabletu
2012-10-21T09:46:57+01:00
• 21. 10. 2012

Jestliže má být něco, co chybí na trhu mezi tablety, tak je to určitě nějaké zařízení právě od finského výrobce. Již delší dobu se spekuluje o tom, že připravují vlastní tablet. O tom se zmínil i CEO společnosti v jednom rozhovoru.

Dva poslední patenty, které Nokii unikly, naznačují, že tělo plánovaného tabletu je takřka konstrukčně totožné s jejich chytrými telefony, a to přesněji s N9 nebo Lumii 800. Kresby vypadají slibně, i když ani ty neznamenají všechno. Rozhodovat bude technické vybavení a hned v závěsu jeho cena. Microsoft momentálně odstartoval reklamní masáž, která se týká tabletů Surface, a tak by bylo zajímavé, kdyby se objevil tablet od Nokie.

Uvidíme tedy, co vzejde v budoucnu z těchto indícií. Snad tomu nebude dlouho trvat a dočkáme se prvního tabletu, který rozčeří vody. Nyní již můžete podívat na uniklé kresby údajně chystaného tabletu.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim