reklama

Nokia: patenty prozrazuji vzhled tabletu

Nokia: patenty prozrazuji vzhled tabletu
2012-10-21T09:46:57+01:00
• 21. 10. 2012

Jestliže má být něco, co chybí na trhu mezi tablety, tak je to určitě nějaké zařízení právě od finského výrobce. Již delší dobu se spekuluje o tom, že připravují vlastní tablet. O tom se zmínil i CEO společnosti v jednom rozhovoru.

Dva poslední patenty, které Nokii unikly, naznačují, že tělo plánovaného tabletu je takřka konstrukčně totožné s jejich chytrými telefony, a to přesněji s N9 nebo Lumii 800. Kresby vypadají slibně, i když ani ty neznamenají všechno. Rozhodovat bude technické vybavení a hned v závěsu jeho cena. Microsoft momentálně odstartoval reklamní masáž, která se týká tabletů Surface, a tak by bylo zajímavé, kdyby se objevil tablet od Nokie.

Uvidíme tedy, co vzejde v budoucnu z těchto indícií. Snad tomu nebude dlouho trvat a dočkáme se prvního tabletu, který rozčeří vody. Nyní již můžete podívat na uniklé kresby údajně chystaného tabletu.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim