reklama

PlayStation Phone–zklame? (video)

PlayStation Phone–zklame? (video)
2012-09-30T14:24:14+01:00
• 10. 12. 2010
1

Tak dlouho se spekulovalo o tomto mobilním telefonu a konečně ho tu máme neoficiální cestou. Zatím neměl představení, ale již nyní jej někteří mohou testovat. Dlouhou dobu jsme zde neměli herní mobilní telefon, prakticky od dob Nokie N-Gage.

Bohužel ještě není známý ani přesný název tohoto mobilu od společnosti Sony Ericsson, zatím nese neoficiálně několik těchto pojmenování: “Sony Ericsson PlayStation”, “PSP Zeus”, “Z1”. Prozatím nejsou známé ani přesné specifikace, ale to nezabránilo několika lidem ho podrobit benchmarku Neocore.

Nemůžeme z tohoto vyvozovat závěry, na telefonu je ještě asi dost práce. Ale hodnota  24.4FPS nevěstí nic dobrého, samotný Google Nexus S s Androidem 2.3 má daleko lepší výsledek v podobě 55.6 FPS. Tímto testem jsem nechal prověřit i Samsung Galaxy S s Androidem 2.1, který máme v redakci na testovaní, a výsledek je téměř totožný s Nexus S,  55.7 FPS.

P1060677

Musíme jen doufat, že ve výsledku se polepší, ale mají co dohánět.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Kde sú tie krásne časy, keď sme všetci milovali Sony Ericsson ? Dnes od nich vychádzajú veci, ktoré nemajú čím zaujať :(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim