Zdroj: DALL·E 3
1Domů » Články »
V tomto období se nejen mobilní operátoři chlubí speciálními akcemi a bonusy. Sem tam se přidají i virtuálové, jako například dnes Kaktus. Ten má speciální akci na datový balíček.
- O2 Datamanie má dočasně slevu na tarify
- Vodafone Vánoce: Neomezený tarif pod 500 Kč měsíčně
- T-Mobile Vánoce: Spousta odměn, i slevy na zařízení
Se slevou
Dnes virtuální operátor Kaktus spadající do sítě T-Mobile zveřejnil akci na 10GB balíček. Ten standardně přijde na 350 Kč, ale nyní jej nabízí za 250 Kč, tedy se slevou 100 Kč. Daná cena platí pro aktivaci, která musí proběhnout v období od 9. 12. do 15. 12.
Tato cena zůstává klientovi, pakliže si u něj nechá automatické obnovení. Jakmile dojde k přerušení, tak přichází o danou slevu a další zapnutí bude stát plnou cenu, tedy 350 Kč. Aktivaci balíčku jde provést v samoobsluze nebo v aplikaci.
Jde o relativně výhodnou nabídku, byť tedy konkurence nespí. Pokud chcete více dat, tak například Vodafone za o něco vyšší částku nabízí speciální předplacenku, kde se jde dostat na 150 GB FUP.
Ve spolupráci s Mobilní operátoři v ČR
Domů » Články »
Redmi Note 14 5G znovu uveden, má lehce odlišné specifikace
Nově v českých obchodech – odolné, obrněné, levné
Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
david_3
9. 12. 2024, 13:58Od O2 z Alzy je za 799,- Kč 50GB na celých 12 měsíců plošně. To bohatě stačí 80% uživatelů.