WhatsApp testuje rychlejší odpovědi na okamžité videozprávy

WhatsApp testuje rychlejší odpovědi na okamžité videozprávy
2024-06-29T19:37:25+02:00
• 29. 6. 2024

Zdroj: Dotekamanie.cz

WhatsApp, s více než 2,78 miliardy uživatelů, je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání šifrovaných zpráv. Tato aplikace, vlastněná společností Meta, neustále přináší nové aktualizace a funkce, které zlepšují uživatelský zážitek. Poslední beta verze aplikace WhatsApp přináší výrazné zlepšení v oblasti odpovídání na okamžité videozprávy.

Novinka v beta verzi aplikace WhatsApp

Podle informací od WABetaInfo nová beta verze WhatsApp pro Android (2.24.14.5) zavádí tlačítko zkratky, které umožňuje rychlou odpověď na videozprávy. Tato aktualizace, která je již dostupná pro některé beta testery prostřednictvím obchodu Google Play, výrazně zjednodušuje proces odpovídání na videozprávy.

WA VOICE MESSAGE NOTE REPLY FEATURE NEW ICON ANDROID 864x1824x

Zdroj: WABetaInfo

Dříve uživatelé museli otevřít nabídku zpráv nebo použít gesta, aby mohli odpovědět. Nyní se vedle videozpráv objevuje nové tlačítko, které umožňuje okamžitou odpověď. WhatsApp již dříve představil několik vylepšení týkajících se videozpráv. Například v beta verzi 2.24.9.30 pro Android byla zavedena funkce, která umožňuje přeposílání videozpráv více kontaktům. Toto vylepšení výrazně usnadnilo sdílení videoobsahu mezi různými chaty bez nutnosti opětovného nahrávání.

Pokud jste součástí beta programu WhatsApp, pro dostupnost nové funkce zkontrolujte aktualizace v aplikaci. Společnost WhatsApp začala zavádět tuto novou funkci pro své beta testery a očekává se, že se v nadcházejících dnech rozšíří na více uživatelů.

Zdroj: wabetainfo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat