Dva účty Google Keep současně nyní na tabletech a skládacích zařízeních

Dva účty Google Keep současně nyní na tabletech a skládacích zařízeních
2024-06-29T17:37:51+02:00
• 30. 6. 2024

Zdroj: AndroidPolice.com

Google Keep, oblíbená aplikace pro psaní poznámek od společnosti Google, zavedla novou funkci pro uživatele s velkoplošnými zařízeními, jako jsou tablety a skládací telefony. Nově lze v aplikaci používat více účtů Google současně, což výrazně zvyšuje její praktičnost.

Google Keep se dvěma účty pro velkoplošná zařízení

Díky této aktualizaci mohou uživatelé otevřít dvě okna aplikace Keep, přičemž každé okno může být přihlášeno k jinému účtu Google. Tato funkce je ideální pro ty, kteří potřebují spravovat osobní i pracovní účty nebo mají více účtů Google. Podpora více účtů je rozšířením funkce více instancí, která byla představena minulý rok a umožňovala otevřít dvě samostatné instance aplikace v režimu rozdělené obrazovky.

Multi account support now available for Google Keep on large screen Android devices 1 640x400x

Zdroj: Phone Arena

S novou funkcí může být každá instance aplikace v rozdělené obrazovce přihlášena k jinému účtu Google, což přináší uživatelům novou úroveň produktivity a flexibility. Tato funkce se nyní zavádí pro všechny uživatele, včetně těch, kteří mají domény nastavené na Rapid Release a Plánované vydání. Pokud tedy máte doménu Google Workspace nastavenou na rychlé vydání, měli byste tuto funkci vidět velmi brzy, pokud již není k dispozici. Pro plánované vydání bude funkce dostupná o něco později.

Novinka je přístupná všem uživatelům služby Google Workspace, předplatitelům služby Workspace Individual Subscribers a také uživatelům s osobními účty Google. Bez ohledu na typ účtu Google tak budete moci využívat podporu více účtů, pokud používáte Google Keep na velkoplošném zařízení se systémem Android.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat