Vivo chystá základní přírůstek Y03

Vivo chystá základní přírůstek Y03
2024-03-11T15:00:02+02:00
• 11. 3. 2024

Vivo Y03 | Zdroj: Appuals

Čínská společnost Vivo momentálně dokončuje levného zástupce s označením Y03 a ten v produktové nabídce vystřídá posledního zástupce, který světlo světa spatřil v listopadu 2022. Zveřejněná zpráva obsahuje jak většinu klíčových prvků výbavy, tak i první fotografie samotného zařízení. V každém případě stále půjde o základní model pro nenáročné uživatele.

Levný základ

Do čela se pravděpodobně postaví 6,56palcový IPS LCD displej v základní konfiguraci, což konkrétně znamená HD+ rozlišení či 90Hz obnovovací frekvence. Hardwarová stránka bude sestavena z čipové sady Helio G85 od MediaTeku, 4GB operační paměti RAM (+ 4 GB ve virtuální podobě) a 64/128GB vnitřního úložiště pro uživatelská data.

Vzadu lze vyhlížet dva snímače fotoaparátu s hlavním 13MPx objektivem nebo 5 000mAh baterii. Ta by měla podporovat technologii rychlého 15W nabíjení pomocí USB-C kabelu. Softwarovou část zastoupí operační systém Android 14 v rámci rozhraní FunTouch OS 14. Mezi ostatní prvky můžeme dodat odolnost podloženou certifikací IP54 a 5MPx selfie kamerku v tradičním „Waterdrop“ výřezu.

Na prodejní pulty se dostanou alespoň dvě barevné varianty (černá, zelená) za cenu okolo cca 2 313 Kč. Další informace zjistíme snad již v následujících týdnech.

Zdroje: appuals.com, gizmochina.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat