Energizer oznámil levný skládací telefon Ultimate U660S

Energizer oznámil levný skládací telefon Ultimate U660S
2024-03-01T18:00:26+02:00
• 1. 3. 2024

Zdroj: Avenir Telcom

Francouzská firma Avenir Telcom, vlastnící licenci na výrobu mobilních telefonů nebo příslušenství pod proslulou značkou Energizer, vydává svůj první cenově dostupný model se skládací konstrukcí. Model nese název Energizer Ultimate U660S a světlo světa poprvé spatřil na barcelonském veletrhu MWC. Představené zařízení díky průměrné výbavě stěží překročí segment střední třídy.

Zájemci si počkají

Vnitřní část patří 6,67palcovému OLED panelu s Full HD+ rozlišením a 25MPx selfie kamerce umístěné v proděravěném otvoru uprostřed. Vnější stranu také zabírá menší displej, ale jeho přesnější konfiguraci prozatím neznáme. Hlavní výkon dodává čipová sada Helio G99 z dílny MediaTeku, 12GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 256 GB.

Energizer Ultimate U660S 1634x1080x

Zdroj: Gizmochina

Pro případné zájemce je připravena dvojice objektivů fotoaparátu, a to hlavní 64MPx postavený vedle ultra širokého 8MPx snímače. O celkovou výdrž se stará článek baterie s kapacitou 3 400 mAh, přičemž výrobce neprozradil žádnou technologii urychlující nabití. Softwarovou stránku zastupuje operační systém Android 14.

Cenovka stanovená na hranici 499 euro (tj. cca 12 641 Kč) z něj dělá velmi dostupného zástupce. Ovšem do prodeje by se měl dostat až během listopadu, takže do té doby může přijít spousta konkurenceschopnějších zástupců.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat