reklama

OnePlus spojí síly s App Defense Alliance

OnePlus spojí síly s App Defense Alliance
2024-02-02T17:20:54+01:00
• 3. 2. 2024

Zdroj: fonearena

Společnost OnePlus navázala partnerství s App Defense Alliance (ADA). Je tak prvním výrobcem hardwaru, který se připojil k této důležité bezpečnostní koalici. OnePlus tím chce zdůraznit svůj závazek chránit soukromí uživatelů, a také zvyšovat úroveň zabezpečený svých zařízení.

OnePlus 12 se soustředí na bezpečnost

Nynější vlajková loď OnePlus 12 běží na operačním systému OxygenOS 14, a obsahuje pokročilé bezpečnostní funkce, jako jsou Device Security Engine 3.0, vylepšené centrum zabezpečení, šifrování na úrovni čipu Strong Box, Auto Pixelate 2.0, a také nastavení oprávnění pro přístup k fotografiím. Cílem všech těchto použitých technologií je poskytnout uživatelům telefonu komplexní ochranu.

Společnost OnePlus se prakticky po celou svou historii snaží o integraci robustních bezpečnostních funkcí, jako je například program Intelligent Shield, který identifikuje a neutralizuje škodlivé aplikace. Na tuto tradici teď OnePlus logicky navazují tím, že je prvním OEM členem bezpečnostní aliance ADA. Svým vstupem do aliance dále ukazuje i svou ochotu na poli bezpečnosti spolupracovat a sdílet své mnoholeté zkušenosti.

Partnerství pro vyšší bezpečnost aplikací

Toto spojení přispívá k budování bezpečnějšího globálního ekosystému aplikací. OnePlus neustále pokračuje v inovacích na poli bezpečnosti mobilních systémů, což je určitě dobrou zprávou pro uživatele zařízení tohoto výrobce.

Kinder Liu, prezident a COO společnosti OnePlus, komentoval nově vzniklé partnerství takto:

„Jako značka s pevnými kořeny v hodnotách komunity se soustředíme na soukromí uživatelů a zabezpečení uživatelských informací a dat. Tyto principy jsou klíčovou součástí produktů OnePlus. Naše partnerství s ADA jen podtrhuje náš trvalý závazek vůči těmto hodnotám.

Proaktivní postoj v této spolupráci ukazuje naši oddanost tomu, abychom zabezpečovali aplikační software proti neustále se měnícím kybernetickým hrozbám. Ve spolupráci s našimi novými kolegy z ADA jsme připraveni zavádět nové standardy v oblasti bezpečnosti aplikací a ochrany soukromí uživatelů.“

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat