reklama

Samsung Galaxy S23 FE dorazil do Česka! Známe ceny, v první dnech ušetříte komerční článek

Samsung Galaxy S23 FE dorazil do Česka! Známe ceny, v první dnech ušetříte [komerční článek]
2023-12-01T13:24:17+01:00
• 1. 12. 2023

Levnější vlajkový Samsung ve fanouškovské edici je tady. V Česku dnes odstartovaly předobjednávky očekávaného Samsungu Galaxy S23 FE. Zaujme nejenom výbavou, ale také cenou, kterou si navíc hned při startu předprodeje můžete snížit až o 3 500 Kč. Jedině u Mobil Pohotovosti pak k telefonu získáte zdarma záruku 3 roky a můžete si novinku pořídit za pouhých 222 Kč měsíčně.

Displej a foťák vlajkovky, ale za nižší cenu

Nový Galaxy S23 FE designově i parametrově vychází z nejnovějších vlajkovek Samsungu, zároveň však navazuje na svého populárního předchůdce. S vlajkovými modely sdílí to nejdůležitější – špičkový 120Hz AMOLED 2X displej a stejně kvalitní 50Mpx hlavní fotoaparát. Je tak ideální pro všechny, pro které je opravdu kvalitní fotoaparát u smartphonu prioritou, ale nechtějí utrácet desítky tisíc za vlajkový telefon. Kromě zmíněného nechybí ve výbavě ani větší 4500mAh baterie s podporou rychlého nabíjení, bezdrátové nabíjení či nejvyšší voděodolnost IP68.

Samsung Galaxy S23 FE camera 1920x1080x

V prvních dnech nejlevnější

V předprodeji je Samsung Galaxy S23 FE nejvýhodnější, cenu totiž v prvních dnech snížíte na 13 990 Kč(běžně 16 990 Kč), a to díky cashbacku až 3 500 Kč. Nejvýhodněji ale novinku předobjednáte u Mobil Pohotovosti, jedině tam totiž získáte k telefonu zcela zdarma prodlouženou 3letou záruku, tedy dárek v hodnotě několika tisíc. Prodeje startují 11. prosince, tudíž vám telefon bez problému dorazí do Vánoc.

Galaxy S23 FE za 222 Kč měsíčně

U Mobil Pohotovosti také můžete nový Galaxy S23 FE pořídit za pouhých 222 Kč x 26 měsíců, což je absolutně nejnižší splátka na trhu. Na tak nízkou měsíční cenu se dostanete díky revoluční službě Dopředný výkup, která na českém trhu nemá konkurenci. Cena je počítána při přechodu z loňského modelu, ale prodat samozřejmě můžete jakýkoli model, a vlastně i jaký jakýkoli telefon, tablet, notebook, chytré hodinky jiné značky nebo dokonce herní konzoli.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat