reklama

Samsung Galaxy Fit 3 se objevuje na obrázcích

Samsung Galaxy Fit 3 se objevuje na obrázcích
2023-11-12T09:35:51+01:00
• 12. 11. 2023

Od uvedení fitness náramku Samsung Galaxy Fit 2 uběhlo již přes tři roky a majitelé současné druhé generaci si jistě říkali, kdy Samsung uveden jejího nástupce. Jednou znatelnou změnou je je větší displej.

Kdy dorazí nový náramek Samsung Galaxy Fit 3?

Nový náramek Samsung Galaxy Fit 3 se objevuje na uniklých snímcích, které odhalují výrazně větší displej, než jaký má model Galaxy Fit 2, jehož úhlopříčka je 1,1 palců. Co se technických specifikací týče, zatím příliš mnoho není známo. Měl by ale být vybaven AMOLED displejem. Na boku je viditelné pouze jedno tlačítko a na zadní straně je patrný snímač srdečního tepu. Informace dále prozrazují, že by nový náramek měl nabídnou vylepšená software a také vestavěnou paměť sloužící pro ukládání hudby.

Galaxy Fit 3 front 900x500xGalaxy fit 3 sensor 900x500xGamsung Galaxy Fit 3 side 900x500x

Není jasné, zdali nový náramek přijde GPS modulem, ale byl by to jistě dobrý posun, protože současné generaci GPS chybí. Podle fotek také není jasné, jak to bude s výměnou pásků, protože rendery na první pohled nezobrazují nějaký výměnný mechanismus, ale ten může být jen dobře skrytý. Co se týče uvedení náramku na trh, oficiální datum zatím není známo, ale vzhledem k tomu, že Samsung v lednu 2024 pravděpodobně uveden nový model Galaxy S24, byla by to ideální příležitost pro uvedení i náramku Galaxy Fit 3.

Zdroje: gsmarena.com, windowsreport.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat