reklama

Signal testuje ve své aplikaci uživatelská jména

Signal testuje ve své aplikaci uživatelská jména
2023-11-11T22:59:00+01:00
• 12. 11. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

Signal patří k populárním aplikacím pro online komunikaci vedle konkurentů, jako jsou WhatsApp a Telegram. Služba Signal patří k nejmladším, nicméně jeho prioritou je primárně kladení vysokého důrazu na bezpečnost, což někdy vede k tomu, že služba nenabízí tolik líbivých funkcí, jako například zmiňované služby Telegram nebo WhatsApp.

Signal pracuje na nové funkci

Jednou z novinek, na kterých Signal aktuálně pracuje, je zavedení uživatelských jmen, díky kterým bude možné sdílet svůj účet bez nutnosti uvádět své telefonní číslo. Na fóru společnosti tuto informaci sdělil viceprezident Jim O’Leary, který tuto funkci označil jako pre-beta což znamená, že funkce má zatím mnoho chyb a není stabilní.

Uživatelská jména pro účty budou nadále propojená s telefonním číslem účtu. Uživatelé budou moct své uživatelské jméno sdílet pomocí jedinečného QR kódu, nebo odkazu. Pokud si uživatelské jméno nastavíme, bude možné rovněž nastavit, že se bude jednat o primární způsob, jak nás bude možné ve službě Signal kontaktovat a tím pádem bude možné zabránit sdílení telefonního čísla na našem profilu.

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat