reklama

K novému Samsungu náleží výkupní bonus až 10 tisíc korun komerční článek

K novému Samsungu náleží výkupní bonus až 10 tisíc korun [komerční článek]
2023-11-03T10:23:46+01:00
• 2. 11. 2023

Nákup nového telefonu se u Vodafonu vyplatí, obzvlášť, když zákazníci využijí listopadové akce od Samsungu. Pokud totiž odprodají své staré zařízení, mohou při nákupu Samsung Galaxy Z Flip5 nebo Samsung Galaxy Z Fold5 získat výkupní bonus až deset tisíc korun. S prázdnou neodejdou ani v případě, že jim padnou do oka chytré hodinky od stejné značky. Vodafone také v listopadu spustil prodej nejnovější generace Apple Watch.

Nejnovější generace hodinek od Applu je nově k dostání i u Vodafonu. Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2 mohou zákazníci pořídit se zvýhodněním, které sahá až do výše pěti tisíc korun. Více informací je k dispozici na webových stránkách v samostatné tiskové zprávě.

apple 711x400 711x400x

Protože ty nejlepší hudební, filmové a televizní zážitky se neobejdou bez kvalitního ozvučení, nabízí Vodafone již od poloviny října rozšířenou nabídku příslušenství značky Sony. Zákazníci si tak mohou zakoupit přenosný systém domácího kina Sony HT-AX7 – SoundBar za 13 977 Kč, který využívá technologii 360 Spatial Sound Mapping, stačí reproduktory rozmístit kolem sebe a nechat se pohltit zvukem.

Nově v nabídce dostupný také notebook Lenovo V15 G4 AMN s 15.6″ Full HD displejem a integrovanou grafickou kartou. Ve výbavě nechybí Wi-Fi, Bluetooth 5.1, nebo konektor USB-C® 3.2 Gen 1 pro připojení periferií nebo monitoru, včetně možnosti nabíjení díky podpoře Power Delivery. Stojí 8 901 Kč.

Za vysloužilé zařízení několikatisícový bonus

Ani v listopadu zákazníci, kteří se rozhodnou pro skládací modely od Samsungu, s prázdnou neodejdou. Při pořízení nového telefonu Samsung Galaxy Z Flip5 nebo Samsung Galaxy Z Fold5 zákazník může získat bonus až 10 000 Kč k výkupní ceně starého zařízení. Nabídka platí do konce měsíce ať už se jedná o nákup na prodejně, nebo přes e-shop.

A další odměna čeká až do konce listopadu na ty příznivce produktů od Samsungu, kteří tentokrát sáhnou po chytrých hodinkách. Pokud si zákazníci vyberou nové Samsung Galaxy Watch6 40 mm a 44 mm LTE nebo Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm LTE, mohou získat bonus až 2 000 Kč k výkupní ceně starého zařízení.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat