reklama

Xiaomi pracuje na vylepšených hodinkách Watch S3

Xiaomi pracuje na vylepšených hodinkách Watch S3
2023-09-07T15:00:50+02:00
• 7. 9. 2023

Zdroj: xiaomi

1

Uběhlo rovných osm měsíců od druhé generace hodinek Watch S od společnosti Xiaomi a čínský gigant v dalších plánech má jejich třetí pokračování. Za prvním únikem informací stojí populární účet Digital Chat Station ze sociální sítě Sina Weibo, který přibližuje celkem zajímavé prvky výbavy. Nástupce samozřejmě ponese název Watch S3, přičemž firma by je měla tradičně představit až na konci roku.

Zvýší laťku

Přední část údajně zabere displej založený na OLED technologii, ke kterému připojí adaptivní obnovovací frekvenci. To se především výrazně podepíše pod prodlouženou výdrží baterie. Ke všemu vzroste i kapacita článku, a to z původních 500 mAh bude nově mít velikost 520 mAh. Poprvé hodinky dostanou podporu připojení k LTE sítím, což znamená, že hlasový hovor uskutečníte bez nutnosti spárování k telefonu.

Xiaomi Watch S3 949x501x

Zdroj: Gizmochina

Sportovně založené uživatele bude určitě zajímat senzor tepové frekvence, monitoring okysličení krve a hromada fitness aktivit. Už dříve se proslýchalo o nasazení oblíbeného rozhraní Wear OS, takže v tomto případě nelze vyloučit nasazení právě této platformy od Googlu u globální verze hodinek.

Nakonec výrobce je ukáže během prosince po boku řady Xiaomi 14, kde se čeká na období října/listopadu, kdy Qualcomm tradičně uvádí nový čip Snapdragon pro telefony.

Zdroje: gizmochina.com, playfuldroid.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Martin Jeřábek

7. 9. 2023, 17:30

Xiaomi 14/Pro mají vyjít už v Listopadu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat