reklama

SoundCloud zavádí po vzoru TikToku nový discovery feed

SoundCloud zavádí po vzoru TikToku nový discovery feed
2023-09-08T19:35:39+02:00
• 8. 9. 2023

Zdroj: 9to5google

SoundCloud je hudební streamovací platforma, která je vyhledávaná především začínajícími a méně známými hudebními interprety, kteří chtějí svou hudební tvorbu distribuovat online. Tak jak ostatní služby i SoundCloud prochází celou svou existenci mnoha změnami. Některé zajímavé a užitečné funkce ztratila a mnoho nových zavádí.

SoundCloud zavádí nové rozhraní pro mobilní aplikaci

Společnost SoundCloud právě oznámila, že zavádí jednu novinku do svého hudebního feedu. Společnost se evidentně nechala tak trochu inspirovat současným trendem krátkých videí a tak zavádí přepracovanou hlavní stránku s vertikálním posunem titulů doplněnými o krátkými klipy k písním. Novinka přichází právě nyní do aplikace pro Android a iOS.

Soundclod feed 2048x1152x

Zdroj: TechCrunch

Uživatelé budou moci ve feedu poslouchat 30sekundové úryvky skladeb, které budou doplněny krátkými videi, klepnutím na tlačítko pro přehrání si pak budou moci skladbu přehrát celou. SoundCloud pomocí umělé inteligence AI Musiio vybírá automaticky nejzajímavějších 30 sekund skladby, pakliže to neudělá sám autor. Přepracované rozhraní přináší i nová tlačítka pro přidání skladeb do oblíbených, nebo do knihoven. Pokud uživatel nebude spokojen s novým stylem nabízení skladeb, může zůstat u starého stylu, který bude dostupný přes horní tlačítko „Sledování“.

logo-app SoundCloud - Music & Audio Developer Zdarma iOS logo-app SoundCloud - Music & Audio SoundCloud Zdarma ANDROID

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat