reklama

TikTok zřejmě chystá něco nového v oblasti zasílání zpráv

TikTok zřejmě chystá něco nového v oblasti zasílání zpráv
2023-09-08T18:00:38+02:00
• 8. 9. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

Sociální platformu TikTok není nutné příliš představovat. Jedná se o službu, která stojí za obrovským boomem a nastavením nového trendu a to když přišla s konceptem krátkých videí. Tento trend začali postupně kopírovat další významní hráči v oblasti sociálních síti, mezí které patří Facebook, Instagram, nebo Youtube.

TikTok pracuje na vylepšení zasílání zpráv

Poté, co si tímto krokem čínská mateřská společnost ByteDance, připsala obrovský úspěch, pouští se do dalších výzev. Podle dostupných informací se nyní zaměřuje na vylepšení zasílání zpráv v rámci platformy TikTok. Ta již sice možnost odesílat zprávy nabízí, ale ruku na srdce, není to zatím úplné terno a je zde velký prostor co vylepšovat. A tímto směrem se TikTok vydává.

TikTok admits spying on journalists a US ban may be on the way 940x528x

Zdroj: PhoneArena (se souhlasem)

Společnost ByteDance vypsala výběrová řízení na nová pracovní místa a najímá vývojáře a produktové manažery s cílem dát zprávám pokročilejší funkce. Obsah nabídek na tato nová místa říká: „Jsme tým pro zasílání zpráv na TikToku,“ říká úvod nabídky pozice pro vedoucí roli inženýra. „Posláním našeho týmu je usnadnit smysluplná uživatelská spojení prostřednictvím TikToku a zasílání zpráv, které je stále v plenkách.“

Popis v dalších nabídkách pozic napovídá, jakým směrem by se chtěla společnost ve vylepšení zasílání zpráv ubírat: „Některé základní funkce a komponenty, které vytváříme a udržujeme, zahrnují uživatelský profil, příběh, doručenou poštu, zasílání zpráv, sledování, lajkování, komentáře, značku atd.“ Více ale společnost ByteDance neodhalila a v prohlášení rovněž stojí, že základním obchodním modelem je stále být být zábavnou platformou s cílem vylepšovat a přinášet nové funkce pro lepší uživatelský zážitek.

Zdroj: androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat