reklama

WhatsApp beta pro Android přidává podporu více účtů

WhatsApp beta pro Android přidává podporu více účtů
2023-08-13T19:35:47+02:00
• 13. 8. 2023

Zdroj: Dotekománie

Podporu více než jednoho účtu v aplikaci WhatsApp by jistě uvítalo mnoho uživatelů, i když přeci jen většina z nás si nejspíše vystačí s jedním účtem. Zahájení vývoje této funkce proběhlo v červnu a nyní se dostává do beta verze aplikace a je tak k dispozici pro vybrané testery.

WhatsApp testuje podporu více účtů

Nejnovější beta verze aplikace pro Android s číslem sestavení 2.23.17.8 je k dispozici ke stažení v Google Play, pakliže jste tester registrovaný v Beta programu. Jak je patrné ze screenshotu z aplikace, přidání dalšího účtu je k dispozici v sekci nastavení aplikace, kde je vedle ikony QR kódu malá šipka. Následně je možné přes ikonu plus přidat další účet. Přes toto menu pak bude možné mezi jednotlivými účty přepínat.

WA MULTI ACCOUNT FEATURE ANDROID 1080x2400x

Zdroj: WABetaInfo

Tato funkce bude vhodná pro všechny ty, kdo používají více než jeden WhatsApp účet, typicky například jeden osobní a jeden pracovní. Prostředí jednotlivých účtů budou oddělena, konverzace nebudou míchány společně, ale budou odděleny stejně jako oznámení pro jednotlivé účty. To přináší výhodu používat více účtů na jednom zařízení.

Zdroje: fonearena.com, wabetainfo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat