reklama

Herní Tecno Pova 5 Pro láká na barevné RGB osvětlení

Herní Tecno Pova 5 Pro láká na barevné RGB osvětlení
2023-08-02T13:30:40+02:00
• 2. 8. 2023

Zdroj: GSMArena

Firma Tecno do produktové série Pova 5 zařazuje nový přírůstek s označením Pro, který se především zaměřuje na herně založené uživatele, což také platí u ostatních zástupců v aktuální řadě. Pravděpodobně největším lákadlem budou LED pásky umístěné na zadní straně zařízení, protože čínský producent dotáhl jejich funkčnosti téměř k dokonalosti.

Levná hračka

Do čela se postavil velký 6,78palcový panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Ten pohání procesor Dimensity 6080 od MediaTeku nebo 8GB operační paměť RAM doplněná o dalších 8 GB ve virtuální podobě. Uživatelská data pojme interní úložiště o velikosti 256 GB. Speciální systém chlazení dokáže během hrání náročnějších her snížit teplotu až o 2 °C.

tecno pova 5 pro 2 1428x802x

Zdroj: GSMArena

Do zadní části si našly cestu dva objektivy fotoaparátu, kde hlavní slovo má 50megapixelový snímač. Následuje 5 000mAh článek baterie podporující technologii rychlého 68W nabíjení. Nesmíme vynechat ani funkci Bypass Charge, která údajně dokáže vyřadit baterii z obvodu, telefon běží na přímo pouze po připojení k elektrické síti.

Samozřejmostí jsou kvalitní stereo reproduktory s certifikaci Hi-Res Audio či DTS. Nasazené LED pásky umí zářit 9 různými barvami. Ty mohou například upozornit na příchozí hovory, vybitou baterii. Výčet výbavy podtrhuje systém Android 13 v rámci rozhraní HiOS 13, 5G sítě, USB-C port, dual-SIM, 3,5mm audio jack, boční skener otisků prstů a lineární vibrační motor v ose Z pro lepší zážitek z hraní her.

Cena po přepočtu v předprodeji činí pouze 4 255 Kč a připraveny jsou dvě barevné verze – Dark Illusion, Silver Fantasy.

tecno pova 5 pro 3 1428x803x

Zdroj: GSMArena

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat